USL Homewear

1986 yılında İzmir, Türkiye'de kurulmuş olan Santral Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, bugüne kadar ev giyimi, iç giyim, spor giyim ve ev tekstili ürünlerinin üretimini, alım ve satışını yapmaktadır. Ünlü yerli ve yabancı markalara da üretim yapan firmamız iplikten başlayarak tüm üretim sürecini, kalite ve kontrolünü ve perakende satış stratejilerini ustalıkla gerçekleştirmektedir.

USL Homewear® markası ile yurt içi ve yurt dışı satışını sürdürdüğümüz ve sizlerin güzel eleştirileriyle hem kendi işimizi hem de tedarikçilerimizin işlerini güvenilir, kaliteli ve erişilebilir kılmak yegane amacımız. Aracısız, en çok seçenek sunan ve defalarca kontrol etme mekanizması geliştirmiş altyapısı ile en doğru ürünleri en doğru tüketiciye teslim etmekten asla vazgeçmeyeceğiz.

Kurumsal

İşletme standartlarımız, üretim, satın alma ve insan kaynakları için kurumsal sitemizi incelemenizi öneririz.

Siteye Gidin

Fiziksel Mağaza

İzmir'in merkezinde 1500 m2 alanda 30 yılı aşkın süredir perakende ve toptan satış yapan mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Haritaya Gidin

Hijyen Her Zaman 1. Planda

İç giyim gibi hepimizin sağlığını ilgilendiren bir alanda satış yaptığımız için iade ve değişim şartlarımız da bu alanda kimsenin en ufak bir sıkıntı yaşamaması için özel olarak düzenlenmiştir.

Şartlar & Koşullar